KKTC Teknik Öğretmenler Derneğinin (TÖDER), TC Ankara’daki kardeş derneği olan Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER), Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu (EYFOR) adıyla tüm eğitimcilere açık olan bir çalışma paylaşımı düzenlemektedir.
Bu yıl onbirincisi düzenlenecek olan EYFOR XI, MEF Üniversitesi işbirliği ile 9-12 Nisan 2020 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Eğitim alanındaki nitelik geliştirme ve yenileşme çalışmalarında sürdürülebilirlik, katkı ve birikim sağlamayı amaçlayan XI. Uluslararası Eğitim Yönetimi Forumu (EYFOR-XI) disiplinler arası bir yaklaşım ve anlayış içinde eğitim alanına ilişkin kuram, politika ve uygulamalar tartışılacak; bildirili oturum, panel, çalıştay ve konferanslara yer verilecektir.
 
Katılım Şartları;
1-Katılımcılar okullarından izinlerini kendileri halledeceklerdir.
2-Forum sonunda katılımcılara “Uluslararası Katılım Belgesi” verilecektir.
3-Konaklama; Sabah kahvaltısı + Öğle yemeği + Akşam yemeği ücrete dahildir.
4-Uçak bileti ve transferler ücrete dahil değildir.
5-Son başvuru tarihi 1 Nisan 2020 Çarşamba.
6-Katılım ücreti 1.000TL – Sunumlu katılım ücreti ise 1.400 TL’dir.

Kayıtlar; ÖYAK Bankası TÖDER hesabına (EYFOR XI) olarak yapılacaktır.
  
Bilgi için;
 www.kktctoder.org         Tel: 0392 229 0399           Cep: 0542 8615595           Cep: 0542 853 1745
 

Amaçlar

           Mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesine çalışmak, üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak, üyeleri arasında işbirliği, dayanışma ve bilgi alışverişi sağlamak, üyelerinin karşılaştıkları sorunları aşmada onlara yardımcı olmaktır.

 

         Dernekler sivil toplum örgütü olup hiç bir maddi çıkar beklemeden çalışma yapılan ortamlardır. Bireyler sivil toplum örgütlerinde (STÖ) kendi yetenekleri çerçevesinde maddi beklenti amaçlamadan çalışmalarda bulunurlar.

 

         KKTC’nin eğitimcileri dünya standartlarının üzerinde özelliklere sahiptir. O nedenle eğitimin daha üst noktalara taşınmasında eğitimcilere, bakanlığın ilgili birimlerine önemli sorumluluklar düşmektedir.Üye Girişi
Anket
Sizce MTÖ‘ye bağlı okulların en önemli sorunu hangisidir?YukariCik